Over ons

Agriton is leverancier en producent van natuurlijke producten voor de agrarische sector. Deze producten zijn erop gericht om de chemische, fysische en biologische aspecten in de kringloop bodem-plant-dier-mest te verbeteren. Deze drie processen werken onafscheidelijk met elkaar samen aan een duurzame land- en tuinbouw.
Kennisoverdracht, research en development staan bij Agriton hoog in het vaandel. Met name de EM Technologie ontwikkeld door Prof. Dr. Teruo Higa van de University of the Ryukyus, Okinawa, Japan vormt hiervoor de basis. Effectieve Micro-organismen (EM) kunnen op vele manieren worden toegepast voor bodem, plant, mens en dier.
Wij hopen dat deze kennis en producten een positieve bijdrage zullen leveren aan uw bedrijfsvoering

Wie doet wat bij Agriton?

Jan Feersma Hoekstra – Directeur
06-53202396
JFeersma@agriton.nl

Albert de Puijsselaar – Directeur
06-54945309
APuijsselaar@agriton.nl

Harry Veenstra – Verkoop buitendienst
06-46757957
HVeenstra@agriton.nl

Gjalt Jan Feersma Hoekstra – Verkoop buitendienst
06-43660075
Gfeersma@agriton.nl

Arend van der Horst – Verkoop buitendienst
06-53412699
AHorst@agriton.nl

Christiaan Bondt – Verkoop buitendienst
06-21814005
Cbondt@agriton.nl

Simone Vos – Verkoop buitendienst
06-52007257
SVos@agriton.nl

Berto van Deelen – Verkoop buitendienst
06-49085364
Bvandeelen@agriton.nl

Andre Schieven – Verkoop buitendienst
06-21981700
aschieven@agriton.nl

Tjalling Legendal – Verkoop binnendienst
Tlegendal@agriton.nl

Harmke van der Merk Eisses – Administratie
Hvdmerkeisses@agriton.nl

Dave Oostra – Administratie
DOostra@agriton.nl

Joop van der Kamp – Administratie
JKamp@agriton.nl

Fokelien de Wal-Spoelstra – Quality controle
Fdewalspoelstra@agriton.nl

Harry Waltje – Quality controle
Hwaltje@agriton.nl

Ingrid Visser – Quality controle
ivisser@agriton.nl

Martha Kootstra – Planning logistiek
mkootstra@agriton.nl

Bate Zandbergen – Inkoop
bzandbergen@agriton.nl

Maaike de Jong – Creatieve Marketing & Design
mdejong@agriton.nl

Naomi Groen – Directiesecretaresse / Personal Assistant
ngroen@agriton.nl

Enrico de Puijsselaar – Logistiek supervisor
epuijsselaar@agriton.nl

Janneke van Olphen – Brouwmeester
jvanolphen@agriton.nl

Rinus Bel – Logistiek en Warehouse

Gerrie Beun – Logistiek en Warehouse

Jelmer Stelma – Logistiek en Warehouse

Marc van Dijk – Logistiek en Warehouse

Frans Mooy – Logistiek en Warehouse

Yvar Jongedijk – Logistiek en Warehouse